Prosta przeprawa Realu Madryt?

W dniu dzisiejszym Real Madryt rozegra bardzo ciekawe spotkanie. Naprzeciw niego stanie drużyna Ossasuny, która w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze w ramach La Liga. Czy Ossauna jest w stanie zagrozić Realowi na Bernabeu? Sprawdźmy to!

Spotkanie między Realem Madryt a Ossasuną może nie być najbardziej porywającym. Jednak dla fanów Królewskich jest to po prostu pozycja obowiązkowa, którą trzeba zobaczyć. Drużyna gospodarzy aktualnie jest w dość optymalnej formie, co potwierdza wysokie miejsce w lidze. Niemniej jednak, ostatnia przeprawa na Camp Nou z pewnością wycieńczyła piłkarzy gospodarzy.

Natomiast Ossasuna podchodzi do tego meczu z pewnością z dobrymi nastrojami. Ostatni bilans meczów wygląda całkiem solidnie. Możliwe, że Ossasuna ostatni mecz odpuściła, oddając rywalom remis i chcąc jednocześnie podejść jak najbardziej poważnie do gry na Bernabeu. Tego dowiemy się dziś wieczorem!

Nowy bukmacher z ciekawą ofertą!

Jeśli interesuje nas nowy bukmacher, warto sprawdzić jego ofertę. Mowa oczywiście o w pełni legalnym na terenie Polski bukmacherze. Pamiętajmy, możemy obstawiać będąc osobą pełnoletnią!